Kto ma psa z podszerstkiem w domu, ten wie, że pozbywanie się sierści to syzyfowa praca. A kto ma 5 takich psów i dodatkowo jednego bez podszerstka, ale z krótkimi wypadającymi igiełkami, ten w cyrku się nie śmieje 😅 W walce z pozbywaniem się kłaków u nas w domu, wszystkie chwyty są dozwolone. Gdy tylko wpłynęło zgłoszenie do Top for Dog, czym prędzej wpisałam się na listę, aby przetestować rolkę do usuwania sierści marki FURminator.

FURminator Hair Collection Tool

…bo tak dokładnie nazywa się ta rolka już parę razy przewinęła mi się w różnych poleceniach na psich grupach. Jednak nigdy sama nie miałam wcześniej okazji jej wypróbować. Właściwie myślałam, że to jedna z tych klasycznych rolek z różnego rodzaju przylepcami, więc nawet jakoś specjalnie się nią nie interesowałam. A szkoda! FURminator Hair Collection Tool to narzędzie do usuwania sierści gromadzącej się w różnych miejscach, na ubraniach, meblach i ogólnie materiałach. Można stosować ją bez ograniczeń. Nie trzeba w niej nic odklejać, wymieniać itp.

Aby użyć rolki wystarczy przetrzeć nią sprzątaną powierzchnię i co jakiś czas obracać pokrętłem, aby umieścić sierść w komorze. Gdy komora się zapełni wystarczy ją opróżnić. I można zaczynać od nowa 🙂

Nasze testy

Przyznaję się. Nasze psy śpią z nami w łóżku. A co za tym idzie sierść też z nami śpi 😉 Jednak dla zachowania higieny i jakiegoś komfortu, wypada zadbać o zredukowanie jej ilości do minimum. Pierwszą barierą jest narzuta, ale wiadomo – ona działa tylko gdy szczelnie przykrywa pościel. Później trzeba przejść do bardziej zdecydowanych ruchów. Rolka od FURminatora sprawdziła się w tej sytuacji bardzo dobrze. Nie trzeba było co wieczór, przed spaniem, wyciągać grubego sprzętu typu odkurzacz. Wystarczyło sięgnąć po rolkę, która była trzymana zawsze gdzieś pod ręką. Całkiem nieźle radziła sobie z sierścią mocno ubitą i zalegającą na psich posłaniach. Obsługa jest bardzo łatwa i szybka. Proste i działa!

FURminator Hair Collection Tool bierze udział w Top for Dog i nadal można oddawać na niego swoje głosy!

PRODUKT:
FURminator Hair Collection Tool 

STRONA:
www.furminator.net

FACEBOOK:
FURminator Polska

INSTAGRAM:
furminatorpolska

TIKTOK:
furminator_polska