Tym razem w ramach współpracy z Top for Dog i testów, jakie prowadzimy jako Ambasadorzy, główną testerką została Łajka. Jest ona chyba najbardziej rozpieszczona z Gamoni, dlatego gdy wybierałam psa do testów legowiska Recobed Baly, pomyślałam właśnie o niej. Długo nie mogłam zdecydować się na kolor, ale w końcu wybrałam legowisko w kolorze bordowym.

Legowiska Recobed Baly dostępne są w sześciu rozmiarach i czterech kolorach: zielonym, szarym, granatowym i bordowym. Wykonane są z bardzo przyjemnego w dotyku weluru. Mają owalny kształt, który sprzyja zwinięciu się w kłębek. Boki legowiska są miękkie, ale utrzymują swój kształt. Tył jest podwyższony w stosunku do przodu. Wewnętrzna poduszka jest wyjmowana, a jej pokrowiec otwierany na zamek błyskawiczny, więc można go wyczyścić nie szkodząc materacowi z pianki w środku. Całość wygląda bardzo stylowo i na pewno będzie eleganckim dodatkiem do wielu wnętrz.

Rozmiar legowiska wybierałam z myślą o dziewczynach, głównie o Łajce. Ale również chłopacy zechcieli skorzystać i odpocząć na posłaniu Bely. I jak widać na zdjęciach, zmieścili się 😉

Trzeba przyznać, że jakość wykonania jest naprawdę ekstra, co w połączeniu z welurem daje poczucie elegancji. Legowisko jest miękkie, więc zakładam, że wygodne. O wygodzie może świadczyć również fakt, że psy chętnie na nim wypoczywały. Całość jest bardzo lekka, więc mogłam dowolnie przestawiać posłanie lub przenosić z pokoju do pokoju. Tak to jest, że Gamonie zawsze chcą być obok mnie, a przecież na podłodze leżeć nie będą 😉

Dużym plusem jest łatwość w utrzymaniu czystości. Niby do weluru kłaki przylegają, ale jednocześnie bardzo sprawnie dają się usunąć.

Legowisko Recobed Baly bierze udział w Top for Dog, gdzie można oddawać na nie swoje głosy. Zapraszamy!

PRODUKT:
Legowisko owalne Baly

STRONA:
www.recobed.pl

FACEBOOK:
Recovet

INSTAGRAM:
recovet_official