Top testy według Gamoni – testy przysmaków! Marka Meatlove zaopatrzyła nas w suszone kostki treningowe Steakhouse Minis, abyśmy mogli je przetestować we współpracy z Top for Dog. Minis to seria przysmaków występująca w pięciu smakach, w opakowaniach 100 i 250 g:

Skład na przykładzie wołowiny to 100% mięso wołowe. Analogicznie sprawa ma się z pozostałymi smakami. Brak tu sztucznych barwników, konserwantów. Tylko mięso jakości human grade. Dzięki takiemu „skromnemu” składowi są to super przysmaki, nawet dla alergików. Koń i jeleń, czyli rzadziej spotykane w przysmakach dla psów gatunki mięs, powinny zadowolić wszystkich.

Przysmaki Meatlove Steakhouse Minis to małe kosteczki, które nie brudzą rąk. Są wręcz stworzone na trening. Mieszczą się do każdej saszetki, nerki czy torby na smaczki. U nas także sprawdziły się jako nagrody. Zwłaszcza na spacerach w celu przyspieszenia powrotu na zawołanie 😉 Największym zainteresowaniem cieszył się jeleń i wołowina. Ale na szczęście Gamonie nie są wybredne i każdy smak był super nagrodą.

Smaczki typu kostki treningowe Minis zawsze muszą być w zapasie. Przydają się w wielu sytuacjach i dobrze jest mieć je zawsze poupychane po kieszeniach i nerkach. Same opakowania również nadają się do wrzucenia do plecaka, bo są szczelne i zamykane.

Przysmaki Meatlove Steakhouse Minis biorą udział w plebiscycie Top for Dog i już można oddawać na nie swój głos!

PRODUKT:
Przysmaki Meatlove Steakhouse Minis

STRONA:
sklep.meatlovepolska.pl

FACEBOOK:
MEATLOVE Polska

INSTAGRAM:
meatlovepolska