Wspólnymi siłami, jako Ambasadorki Belcando, czyli Zamerdani, Zapsieni w sieci, Maybe Chart oraz samo Belcando Polska, stworzyliśmy kalendarz na rok 2018. Cały dochód, jaki uda nam się uzyskać z jego sprzedaży, przeznaczymy na pomoc psom znajdującym się pod opieką Fundacji Sfora Husky.

Prace nad projektem przebiegły stosunkowo szybko, ale intensywnie. W kalendarzu poza zdjęciami Lali, Teki, Primy i Rebelii z Maybe Chart, Elki i Donera z Zamerdani, Rasty, Shadowa i Figi z Zapsieni w sieci oraz oczywiście Lokiego z Loki the Husky;) znalazły się dwie zwycięskie fotki z dedykowanego konkursu oraz szóstka wyróżnionych.

W kalendarzu znajdziecie 12 stron + okładkę, czyli każdy miesiąc osobno. W praktycznych kratkach kalendarium jest miejsce na drobne notatki. Zaznaczone zostały najważniejsze psie święta. Format kalendarza to A4.

Mamy nadzieję, że kalendarz przypadnie Wam do gustu i przy okazji zakupu pomożecie nam pomagać. Kalendarz można nabyć na stronie www.pets4live.com lub przez formy kontaktu podane w wydarzeniu Kalendarz Charytatywny Belcando. Cena to 25 zł + koszty wysyłki. Do każdego zamówienia Belcando dołoży małą, smaczną niespodziankę 🙂

Po wcześniejszym umówieniu, kalendarz można odebrać osobiście w Zielonej Górze, Długołęce, Wrocławiu oraz na terenie Warszwy, Lublina, Szczecina i Poznania. Należy w tym celu skontaktować się telefonicznie – numer: 666973275 lub mailowo: biuro@zoo-hurt.pl
W przypadku Poznania kontakt możliwy również pod mailem: lokithehuksy16@gmail.com lub przez naszego facebooka lub Północniaki Poznaniaki.

Kalendarz do nabycia od 2 listopada, ale już trwa jego przedsprzedaż!