Canina Pharma przysłała nam do przetestowania w ramach Top for Dog nie jeden konkretny produkt a cały zestaw! A dokładnie zestaw do pielęgnacji, w którego skład wchodzą chusteczki do oczu PETVITAL®, chusteczki do uszu PETVITAL® oraz chusteczki do higieny intymnej dla psów i kotów.

Chusteczki do oczu PETVITAL®

Chusteczki do oczu od Canina Pharma są nasączone roztworem przyjaznym dla oczu (skład: woda demineralizowana, wodorofosforan sodu, 3 sterylne roztwory kryształów: kryształ dwunastowodny, czysty dihydrat, czysty heptahydrat). Nadają się do codziennej pielęgnacji oczu i ich okolic. Chusteczki rzecz jasna są jednorazowe, a dzięki przemyślanemu opakowaniu zachowują czystość przy wyciąganiu. Opakowanie można wielokrotnie zamykać i otwierać, więc nie użyte jeszcze chusteczki są w nim bezpieczne. Zawartość to 120 sztuk.

Chusteczki do uszu PETVITAL®

Analogicznie do chusteczek do oczu, te do uszu również są jednorazowe i nasączone roztworem przyjaznym dla skóry. Oczywiście skład jest inny: propanol, tiozynamina, trietyloamina, gliceryna, perfumy. Zamykane opakowanie również zawiera 120 sztuk chusteczek.

Chusteczki do higieny intymnej dla psów i kotów

Delikatne chusteczki z aloeasem i pantenolem przeznaczone są do czyszczenia okolic intymnych i odbytu. Ich opakowanie jest wyjątkowo praktyczne w podróży. Mieści się do każdej kieszeni, a nadal można je wielokrotnie szczelnie zamykać, dzięki samoprzylepnemu paskowi. Chusteczki do higieny intymnej przydają się w szczególności w trakcie biegunki oraz przy czyszczeniu gruczołów. Pozwalają również zmniejszyć poczucie wstydu, gdy pies ubrudzi samego siebie XD Chusteczki nie zawierają silikonów, parabenów, parafiny, lauretosiarczanu sodu i PEG. Zawartość opakowania to 25 sztuk.

Nasze testy

Nikt o tym nie mówi, ale każdy robi. Myje, czyści, wyciera i dba o wszelkie otwory swojego zwierza 😉 Zwykle nie są to czynności przyjemne, ale jak mus to mus. Dobrze, że istnieją produkty, które całą tę pielęgnację ułatwiają. Szczególnie zadowolona byłam z chusteczek do uszu. Grzebanie tam, to nie jest to, co Gamonie lubią najbardziej. Szybko i sprawnie dało radę wytrzeć brud dostępny w zasięgu palca owiniętego chusteczką (pamiętajcie – nic na siłę do uszu za głęboko nie wciskajcie!). Podobnie wycieranie „śpiochów” z kącików oczu było błyskawiczne. Chusteczki do higieny intymnej oczywiście były do d… 😉 Kuzo najczęściej się z nimi zapoznawał, bo ma tendencje do nie kucania podczas dwójeczki, a wiadomo jak to się kończy 😉 Te chusteczki poratowały mnie także nie raz, gdy trzeba było wytrzeć łapkę, która wdepnęła przypadkiem w nieczystości. No więc, nie tak do końca do d… 🙂

Taki zestaw do pielęgnacji polecam wszystkim posiadaczom zwierząt. Naprawdę ułatwia życie. A tymczasem na produkty Canina Pharma można zagłosować na stronie Top for Dog.

PRODUKT:
Chusteczki do oczu PETVITAL®
Chusteczki do uszu PETVITAL®
Chusteczki do higieny intymnej dla psów i kotów

STRONA:
sklep.meatlovepolska.pl

FACEBOOK:
Canina Pharma Polska

INSTAGRAM:
canina_pharma_polska