Gdy do plebiscytu Top for Dog zgłosiła się marka RoyalPet ze swoimi legowiskami, wiedziałam, że zaproponują produkt najwyższej jakości. Mamy w domu już jeden model ich posłanka i od długiego czasu cieszy się powodzeniem i nie straciło na jakości. Tym razem do przetestowania dostaliśmy model Smart Duo w kolorze timeless teal.

Pierwszym, co wyróżnia legowisko Smart Duo jest jego kształt. Przypomina nieco trójkąt. Idealnie pasuje do każdego narożnika. Jak przyznają sami producenci, założeniem przy jego produkcji było inteligentne wykorzystanie dostępnych zasobów i przestrzeni. I rzeczywiście, legowisko można wcisnąć w każdy kąt. U nas dość często zmieniało miejsce położenia i wpasowało się niemal wszędzie. Od rogu sypialni, przez klatkę kennelową, po narożnik w kuchni, gdy potrzebowałam mieć Gamonia na oku w trakcie pracy. Tak, pracuję w kuchni – jeszcze się nie ogarnęliśmy po przeprowadzce 😉

Z cech wyglądu kolejna to kolor. Posłanie Smart Duo można wybrać wśród czterech wersji kolorystycznych: Clever Silver, Chic pink, Cute copper i Timeless teal. Czyli kolejno: srebrne, różowe, pomarańczowe, szaro-niebieskie. My dostaliśmy to ostatnie. I szczerze powiem, że na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciach ze strony.

Legowisko RoyalPet Smart Duo występuje w 4 rozmiarach, ale jest również możliwość wykonania nietypowego wymiaru jeśli akurat żaden z oferowanych Wam nie odpowiada. Produkcja trwa do 10 dni roboczych a wycena jest indywidualna.

Do legowiska można poprosić o poduchę z wkładem ortopedycznym. Wtedy jest ono wykonane z pianki MEMORY VISCO, która zapamiętuje kształty ciała. W standardowej wersji jest antyalergiczne wypełnienie. Pokrowiec jest w pełni rozbieralny, żeby można było go wygodnie wyprać. Tkaniny to certyfikowane i bezpieczne materiały tapicerskie. Wewnętrzna poducha jest dwustronna. Jako uzupełnienie do legowiska jest dołączona poduszka-kokardka, która może służyć po prostu jako ozdoba, albo jako przytulanka 🙂

Moim pierwotnym założeniem było, że głównym testerem legowiska zostanie Kuzo, który jeszcze niedawno miał ograniczony ruch po złamaniu palca w przedniej łapie. Z myślą o nim poprosiłam o wypełnienie ortopedyczne, żeby w trakcie długotrwałego leżenia termoplastyczny materac redukował nacisk na stawy. Ale życie zweryfikowało pany i do testów przystąpiła cała ekipa. Oczywiście dzieląc się z Kuzo 😉 Poza tym chłopak już od jakiegoś czasu ma zalecony ruch i zielone światło do biegania, więc już nie jest uziemiony.

Testy legowiska przebiegły u nas bardzo pomyślnie. Od czasu przesyłki użytkowane jest dzień w dzień przez sześciu różnych testerów. Dużą zaletą jest łatwość w odkłaczaniu. Materiał wystarczy wysprzątać rolką lub odkurzaczem. Nie mieliśmy jeszcze potrzeby prać legowiska, ale zdejmowany pokrowiec zdecydowanie ułatwi życie w tej kwestii. Na legowisko RoyalPet Smart Duo można już głosować w plebiscycie Top for Dog.

PRODUKT:
Legowisko RoyalPet Smart Dou

STRONA:
royalvision.eu

FACEBOOK:
Royal Pet by Royal Vision – legowiska dla psów i kotów

INSTAGRAM:
royalpet.bb