Carnilove Meat Jerky to seria wysokomięsnych przysmaków dla psów. W każdym z ośmiu ze smaków w składzie znajduje się aż 90% różnych atrakcyjnych gatunków mięs (np. dziczyzna, jagnięcina, królik, bażant, przepiórka). Nie zawierają zbóż, w tym również ziemniaków. Brak w nich sztucznych barwników, cukru i GMO.

Meat Jerky nadadzą się zarówno jako przysmaki do podawania na co dzień, jak i jako smaczki treningowe, bo bardzo łatwo dają się dzielić w dłoniach na mniejsze kawałki. 100-gramowe opakowania posiadają wielorazowe strunowe zamknięcie, więc łatwo zabrać je wszędzie ze sobą.

Dzięki swojej dość miękkiej i delikatnej formie u nas sprawdziły się jako idealne przysmaki do przemycania lekarstw – wystarczyło delikatnie naciąć i wsunąć tabletkę (Kuzo) oraz nie sprawiały problemów nawet przy szwach na dziąsłach (Viking). A co najważniejsze – cieszyły się dużym powodzeniem wśród całej ekipy. Nawet wybrednego Lokiego 🙂 Doskonałe nie tylko jako nagroda, ale również (tak wiem, mało wychowawcze) jako przekupstwo 😉 My polecamy!

Przysmaki Carnilove Meat Jerky mieliśmy okazję testować w ramach plebiscytu Top for Dog, a pod koniec roku będzie można na oddać na nie swój głos w konkursie 🙂

PRODUKT:
Carnilove Meat Jerky

STRONA:
carnilove.com.pl

FACEBOOK:
Carnilove Polska

INSTAGRAM:
carnilove_pl