Petner, mokra karma w saszetkach

Nigdy nie pomyślałabym, że mogłabym moje psy karmić mokrą karmą z saszetek. Zawsze tę formę opakowania rezerwowałam dla psów ras małych i kotów. A tutaj saszetki Petner pozytywnie mnie zaskoczyły konkretnymi porcjami! I tak oto rozpoczęliśmy testy dla Top for Dog.

Saszetki z mokra karmą Petner występują w smakach i rodzajach: koza z malinami, ryby z jeżynami, dla młodych psów, z wołowiną, z jagnięciną, z dziczyzną, z drobiem. Większość saszetek jest w dwóch wariantach: 500 i 150 gram. Jedynie rybna w opakowaniach 470 g i 135 g oraz dziczyzna tylko duża 500 g. Testowaliśmy wszystkie duże poza wersją dla psów młodych. We wszystkich smakach aż 95,5% saszetki stanowi mięso w bulionie własnym. Poza tym w składach znajdziemy owoce i warzywa oraz inne dodatki funkcjonalne, jak na przykład omułek nowozelandzki, drożdże czy cykoria.

Trzy smaki (koza, wołowina i jagnięcina) mają tylko jedno źródło białka, więc idealnie nadają się dla psów z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi czy też w diecie eliminacyjnej. Wszystkie potrzebne informacje oraz składy znajdziecie na stronie Petner.

Nasze wrażenia

U nas saszetki Petner sprawdziły się doskonale jako dodatek do codziennej diety. Psy były bardzo zadowolone z takiego urozmaicenia. Bardzo chwaliłam sobie poręczność opakowań. Mimo dużej porcji, saszetka jest stosunkowo mała, więc łatwa w przechowywaniu. Nie ma w ogóle porównania jeśli chodzi o puszki – lekkie saszetki okazały się genialne w podróż. Akurat w czasie testowania razem z Wentylem wybrałam się w Góry Izerskie oraz do Czech na rodzinne spotkanie miotu i świętowanie pierwszych urodzin 😉 Jedna saszetka to akurat jedna porcja dla Wentyla, więc wrzucenie tego do plecaka i podanie gdziekolwiek było bardzo wygodne. Mogłam też razem z karmą przemycać dodatkowe porcje wody, żeby mieć pewność, że nawodnienie w czasie wysiłku jest odpowiednie.

Nie było również problemu z podawaniem suplementów z karmą. Psy w ogóle nie zauważyły dodatków wymieszanych w misce.

U nas karma Petner w saszetkach sprawdziła się wyśmienicie. Jako ekwipunek na wyprawy z plecakiem będzie obowiązkowa!

Recenzja powstała w ramach Top for Dog.

PRODUKT:
Karmy mokre dla psów

STRONA:
petner.com.pl

FACEBOOK:
@PetnerPolska

INSTAGRAM:
@petnerpolska