Torba transportowa First Class Basic

Pomimo nazwy, nie zamierzam używać torby/klatki w transporcie. Najbardziej błahym z powodów niech będzie ten, że najzwyczajniej po rozłożeniu nie zmieści się do mojego auta;) Przenośny kennel/klatkę/torbę (nazwijcie, jak chcecie) nabyłam, aby móc go zabierać ze sobą na zawody, seminaria i inne wyjazdy. Dotychczas trzymałam Lokiego po prostu na smyczy, co było nie dość, że niewygodne, to nie raz stresujące zarówno dla mnie jak i dla niego. Mam nadzieję, że teraz będzie żyło się nam lepiej:)
Torbę zakupiłam w sklepie Zooplus, koszt rozmiaru XL to 169,80 zł

Puszki Super Premium Belcando

Te konkretne ze zdjęcia (brakuje jednej, już nie wytrzymała;)) wygraliśmy w konkursie organizowanym przez Psielanka – Kompleksowe usługi dotyczące zwierząt oraz Belcando. Oprócz tego, jak zwykle trochę zakupiliśmy na zapas:) Bo choć podstawą u Lokiego jest sucha karma, to puszki wchodzą jak złoto. No i są dobre jakościowo, więc już nie mam obaw przed skutkami w postaci rewolucji żołądkowych, jak to kilka razy miało miejsce w przypadku naszego poprzedniego hasiora. W paczce konkursowej dostaliśmy również karmę dla szczeniąt (Forest dziękuje!) oraz saszetki dla kotów (tu dziękują Faza i Bazyli!).

Kości Alpha Spirit

Dokładnie 3 x 120 g Alpha Spirit kość z szynki serrano, połowa. Już od jakiegoś czasu się przymierzałam i w końcu kupiłam:) Będzie co obgryzać:)
Kości kupiłam dla Lokiego, ale do zdjęcia pozuje mały złodziejaszek;)

Kurze łapki, 50 szt.

Kolejne smakołyki. Zamiar kupienia na zapas – zobaczymy na ile starczy;)
Zdjęcie pochodzi ze strony sklepu Zooplus.

Czystek firmy Pokusa

Stosowany między innymi jako naturalna ochrona przed pasożytami zewnętrznymi (kleszcze, pchły, komary). Wiele czytałam i słyszałam o mocy tego ziela, więc czas w końcu zacząć stosować:)
Zdjęcie pochodzi ze strony sklepu Pokusa.