Mój pierwszy tego typu post:) Ale jeśli zakupy to przyjemność, to pisanie o nich też musi być miłe;) Mocno staram się nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. I to nie tylko przez wzgląd na jeden z punktów projektu, w którym biorę udział;) Wydaje mi się, że majowe zakupy były dość praktyczne (może poza ostatnim punktem), a przede wszystkim motywujące. Macie tak, że gdy np. kupicie buty do biegania, to biegacie? Na mnie to działa:) Teraz więc treningi bez wymówek!

Szelki Nansen Non-stop

Sledy były potrzebne. Po długich rozmyślaniach i przeglądaniu zdecydowałam się na markę Non-stop, a zakupu dokonałam w sklepie DogTrotter.pl. Wybór taki a nie inny, bo po pierwsze wygraliśmy na dogtrekkingu kupon zniżkowy;) po drugie szelki spodobały mi się, a po trzecie przeczytałam sporo dobrych opinii o nich. Proste, lekkie, bez udziwnień. Minusem dla nich może być brak możliwości wyboru koloru, ale dla mnie ok – czarny jedyny słuszny;) Jak zwykle miałam problem z wyborem rozmiaru, ale po wielokrotnym mierzeniu Lokiego wzdłuż i wszerz, doradzeniu się sprzedawcy (ekstra pomocni, super kontakt, polecam), wybrałam 7,5, który jednak okazał się… za krótki;) Wiercący się Loki jest trudny do zmierzenia;) Bez problemu dostałam możliwość wymiany na większy rozmiar (8,5), więc jeszcze czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że będą się sprawdzać długo i dobrze:)

Smycz z amortyzatorem Sali 190/230/2K

Dotychczasowa smycz powoli zaczynała się przecierać (była mocno i intensywnie używana), więc czas nastał najwyższy na nową. Zdecydowałam się ponownie na firmę Sali, bo poprzednia ekstra się sprawdzała, tym razem zdecydowałam się na trochę dłuższą (będzie lepsza do roweru). Dodatkowo wybrałam opcję z mosiężnymi karabińczykami. Kolor oczywiście czarny;)

Buty dla psa, 2 sztuki

Ten zakup profilaktyczny, przy okazji. Ostatnio na wypad musiałam pożyczać, teraz będę mieć swoje:) Mają dotrzeć razem z większymi szelkami, więc jeszcze wykonanego przeze mnie zdjęcia brak:)

Zdjęcie pochodzi ze sklepu DogTrotter.pl.

anivital® Cani Agil

Preparat z linii produktów anivital® dla suplementacji układu ruchu. Za jakiś czas, jak dłużej będziemy stosować, pokuszę się zapewne o recenzję:)

Koszulki, plecak, kubki, przypinka

Wszystko „psie”:) Zakupy w wyższym celu, bo dochód poszedł na fundację Sfora Husky, więc wydawanie pieniędzy usprawiedliwione;) No poza jedną techniczną koszulką z logo PP, ale w końcu trzeba zacząć godnie reprezentować drużynę;)

Zdjęcie z biegu autorstwa HernikTeam.